پیام فرستادن
خونه >

Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd. مشخصات شرکت

Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
درباره ما
با ما تماس بگیرید
حالا تماس بگیرید
Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd.
جزئیات شرکت

بازار اصلی:

آمریکای شمالی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , در سراسر جهان

نوع کسب و کار:

سازنده , صادر کننده

مارک ها:

تا ابد

تعداد کارمندان:

100~200

سال تاسیس:

2004

صادرات p.c:

60% - 70%

خدمات به مشتریان

500

مقدمه

Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co., Ltd. در سال 2004 با سرمایه ثبت شده 35 میلیون RMB تاسیس شد و توسط Sichuan Forever Investment Group Holding Co., Ltd. اداره می شود. این شرکت یک شرکت فناوری پیشرفته نظامی به غیرنظامی است. متخصص در تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت و فروش تجهیزات فکری و طراحی فرآیند فناوری جداسازی در پروژه های مهندسی شیمی و همچنین پیمانکاری عمومی.

 

با فناوری جداسازی جدید، ما توانسته‌ایم تحقیق و توسعه فرآیندهای فناوری‌های ساخت جداسازی مخلوط مایع مانند تقطیر مولکولی، تبخیر فیلم سقوط، یکسوسازی با راندمان بالا، تبخیر چند اثر، تقطیر MVR، تقطیر فوق‌گرانشی و غشای تبخیر را انجام دهیم. تقطیر /فیلم و غیره. در همین حال، ما با موفقیت بسته ساخت فرآیند و راه‌حل‌های کاربردی یکپارچه صنعتی را با حقوق ثبت اختراع اختصاصی، در بخش‌هایی مانند بازسازی مایع پانل ال سی دی، تقطیر محلول آبی ایزوپروپانول، تقطیر محلول آبی متانول، بازسازی ضایعات روغن معدنی، توسعه داده‌ایم. تصفیه موم فیشر-تروپش، پالایش اتیل استر روغن ماهی، تصفیه بی ضرر فاضلاب آلی با سمیت بالا و تولید بیودیزل.

 

ما به یک سنت از گذشته خود به عنوان یک شرکت نظامی پایبند هستیم، و آن اصل "به کمال رساندن کامل تر" است.علاوه بر این، با سیستم های پیشرفته و قابل اعتماد کنترل کیفیت تولید و تیم های پرسنل بسیار ماهر، و همچنین تجربه غنی از کاربردهای صنعتی و اجرای پروژه های مهندسی، ما قادر به ارائه طیف وسیعی از محصولات و خدمات با حقوق ثبت اختراع هستیم.مواردی که شامل تجهیزات هسته/اصلی، دستگاه آزمایشگاهی، مجموعه کامل تجهیزات پروژه و کارخانه کلید در دست است که می تواند به طور گسترده در دفع حلال های زباله الکترونیکی و بازسازی، استفاده جامع روغن معدنی زباله و جداسازی و پالایش مواد و غیره استفاده شود.

چین Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd. نمایه شرکت 0

سرویس

این یک شرکت با فناوری پیشرفته است که متخصص در تحقیق و توسعه، طراحی، ساخت و فروش تجهیزات هوشمند جداسازی، طراحی فرآیند و قرارداد کلی پروژه‌های مهندسی جداسازی است.

تاریخچه

تاریخچه توسعه

 

این شرکت در مارس 2004 با سرمایه ثبت شده 500000 RMB تاسیس شد

 

در مارس 2006، سرمایه ثبت شده شرکت به 2 میلیون یوان افزایش یافت

 

در مارس 2009، سرمایه ثبت شده شرکت به 6 میلیون یوان افزایش یافت

 

در می 2017، این شرکت اصلاحات مالکیت مختلط را اجرا کرد، طرح تشویقی سهام را راه اندازی کرد و سرمایه ثبت شده را به 18.9 میلیون یوان افزایش داد.

 

در مارس 2017، این شرکت تجارت خود را متحول کرد و ارتقا داد، وارد حوزه بازیافت مایعات زباله الکترونیکی شد و پروژه EPC بازیافت مایعات حذفی Chongqing Huike را بر عهده گرفت.

 

در ژوئن 2018، این شرکت پروژه "صنعتی سازی فناوری بازیافت مایع زباله های الکترونیکی" را در کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی انجام داد.

 

در آگوست 2018، سرمایه ثبت شده شرکت به 35 میلیون یوان افزایش یافت

 

تیم ما

به عنوان یک شرکت با فناوری پیشرفته که بیش از 30 سال در تجارت یکپارچه رشد کرده است، این شرکت از زمان تاسیس خود به تحقیق و توسعه و نوآوری اهمیت زیادی داده است، تغییرات تکنولوژیکی و نوآوری فرآیند را به طور مداوم انجام داده و سرمایه گذاری سالانه در تحقیق و توسعه را انجام داده است. D بیش از 30 درصد از سود خالص شرکت را تشکیل می دهد. در حال حاضر بیش از 200 متر مربع مرکز تحقیق و توسعه آزمایشی ساخته شده است و مراکز آزمایشی از جمله "فیلم + آزمایشگاه پیوسته بخار کوتاه"، "آزمایشگاه متناوب بخار کوتاه" و "آزمایشگاه تقطیر مستمر / متناوب" ایجاد شده است. ایجاد.

درخواست خود را به طور مستقیم به ما بفرستید

سیاست حفظ حریم خصوصی چین کیفیت خوب ماشین آلات کارخانه شیمیایی عرضه کننده. حقوق چاپ 2021-2024 Sichuan Forever Chemical Engineering Technology Co.,Ltd. . تمامی حقوق محفوظ است.